הפקת קייטרינג לאירועים

יש לכם בקרוב אירוע? בר מצווה, חתונה, שבת חתן, אירוע עסקי או כל אירוע אחר? האוכל עומד להיות אחד מהמרכיבים החשובים ביותר בהצלחת האירוע כולו. בשנים האחרונות המודעות לאוכל טוב ואיכותי כמו גם העיצוב וההגשה שלו גבוהה מאוד ואוכל שבעבר היה הישרדותי בלבד הוא מרכיב תרבותי חשוב היום. אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה כזה שלא ישכחו עוד הרבה זמן ואתם רוצים שהוא יספק את המוזמנים, ולכן אתם חייבים אוכל ברמה גבוהה כזה שיתאים לכולם. הזמנת קייטרינג לאירועים היא חלק חשוב בתכנון האירוע כולו והנה כמה טיפים שיכולים לסייע לכם טרם בחירת חברת הקייטרינג שתספק את האוכל.

מנות פתיחה ותצוגה

כשהמוזמנים לאירוע שלכם יגיעו, אחד הדברים המשמעותיים שישפיעו על ההרגשה והחוויה שלהם ועל הרצון שלהם להישאר באירוע ולהיות חלק ממנו הוא תצוגת האוכל. זה אומר שהשולחנות צריכים להיות מעוצבים ומיוחדים וזה אומר שהאוכל שיש עליהם צריך להיראות מפתה. גם לאחר שהמוזמנים יתיישבו בשולחן הם צריכים להמשיך עם החוויה, ואין כמו מנות פתיחה טעימות ומיוחדות בשביל לפתוח את התיאבון. שולחנות מעוצבים ואוכל צבעוני ויפה לעיניים יהיו פתיחה מצוינת לאירוע, ואתם חייבים לבחור חברת קייטרינג שיודעת לא רק לבשל אוכל טעים אלא גם להגיש אותו בהתאם.

התאמה לאירוע ולמוזמנים…

חוגגים בר מצווה לילד? יש מן הסתם לא מעט ילדים שיהיו בו. מתכננים חתונה? אתם צריכים לקחת בחשבון טווח רחב של גילאים בבחירת האוכל שיוגש בה. לכל אירוע יש פרמטרים שונים שצריך לקחת בחשבון בבחירת האוכל שיוגש כך למשל אם רוב המוזמנים מעדה מסוימת כדאי שתספקו את מאווייהם בכל מה שקשור לאוכל.

צמחונים וטבעוניים

צמחונות וטבעונות הם כבר מזמן לא טרנד חולף ואחוז לא מבוטל מהאוכלוסייה אוכלים רק את סוגי המזון הללו (כ-15%) וכשמדובר על אירוע גדול כמו חתונה, בר מצווה, שבת חתן או אירוע עסקי מדובר על חלק לא מבוטל מהמוזמנים. אתם לא יכולים ולא צריכים להתעלם מהם ובעת הזמנת קייטרינג לאירועים אתם חייבים לברר מה יאכלו הצמחונים והטבעונים והאם הם יקבלו אוכל איכותי ומכובד ולא עוד שניצל טבעול.

כשרות

אם יש לכם מוזמנים רבים חרדים או כאלו שמקפידים על כשרות מיוחדת אתם לא יכולים להתעלם מהם. זה אומנם יעלה לכם מעט יותר אך כולם יהיו מרוצים. וודאו עם חברת הקייטרינג המיועדת שהיא מספקת גם מנות בכשרות מהודרת בכדי שכולם ייהנו ולא יהיו מקופחים.

קינוחים ופינוקים…

את הקינוחים כולם יזכרו ולכן אתם חייבים לתת עליהם את הדעת ולספק מגוון מכובד לאורחים שלכם. כל חברת קייטרינג שמכבדת את עצמה תציע לכם מגוון רחב ומגוון של פינוקים וקינוחים מיוחדים, כך שאלו שנשארים עד לסיום האירוע ירגישו שהם לא סתם

נשארו וזה היה שווה להם.
העיקר שיהיה במזל טוב!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן