יתרונות הזמנת להקה לאירוע עסקי או חתונה

אתם עומדים להתחתן, ואפילו סגרתם אולם או גן אירועים בשרון? מזל טוב!
ההחלטה הבאה שלכם צריכה להיות בחירת המוזיקה שתלווה את האירוע שלכם. למרות שבעשור האחרון פחות זוגות בחרו בהזמנת להקה לאירוע והעדיפו לברור דווקא די.ג'יי, אין מה להשוות בין מוזיקה חיה והשואו שתספק לכם הלהקה.

לאיזו חתונה מומלץ דווקא להזמין להקה?

לכאורה, כיוון שעלות הלהקה היא גבוהה מעלות הדי. ג'יי (המחיר תלוי כמובן במספר הזמרים והנגנים בלהקה, ומשך ההופעה), הייתם חושבים שלהקה מומלצת דווקא לליווי אירוע גדול יותר, בו "ההשקעה מוצדקת". אך ההפך הוא הנכון, דווקא באירוע קטן יותר, כשיש צורך לתת הרגשה שהרחבת הריקודים הינה מלאה ותוססת, מומלץ ללכת דווקא על להקה מקצועית, שיודעת "להרים" את הקהל.

אם אתם יודעים מראש שכמות האורחים הצעירים באירוע שלכם אינה גבוהה, והגיל הממוצע של האורחים הוא 40-50, מומלץ גם כן לבחור דווקא באפשרות הזמנת להקה ולא די. ג'יי. זיכרו כי במקרה זה חשוב במיוחד להתאים את סוג המוזיקה ואת הווליום לאורחים שלכם, ולאו דווקא לכם. נכון שמדובר באירוע שלכם, ואתם אלה שקובעים בו הכל, אבל גם האורחים שכיבדו אתכם בנוכחותם צריכים להנות מהאירוע.

ומה לגבי אירוע עיסקי?

לא מעט חברות בישראל עורכות אירועים שנתיים לצוות העובדים בשלל מתחמי אירועים ברחבי הארץ. לאחרונה יותר ויותר חברות אף מעדיפות להזמין לאירועים אלה גם את בני הזוג של העובדים. לא כל החברות מעדיפות להשקיע דווקא בלהקה אומנותית טובה, חלקן עדיין שומרות בקנאיות על "הווי חברתי" ודואגות לא רק למצגות ונאומי הנהלה, אלא גם "הופעות מהווי המחלקתי". אבל בינינו, בערב חברה העובדים היו מעריכים הרבה יותר אוכל איכותי והופעה מקצועית של להקה טובה, היודעת לתת שואו עם שלל סגנונות מוזיקליים, על פני עוד "סטנדאפ מחלקתי".

לאירוע עיסקי מומלץ למצוא להקה שמתמחה בשלל סגנונות. כך תוכלו לקלוע לטעמם של כל העובדים שלכם. אך הקפידו להתאים את מגוון השירים, אותם מבצעת הלהקה, לסגנון האירוע שלכם. אם אתם מתכננים מסיבת ריקודים לפורים, לכו על סגנון מוזיקלי קיצבי יותר, אבל אם החלטתם ללכת על סגנון סולידי יותר, בו הלהקה רק תופיע בפני הקהל, או תספק מוזיקת רקע, לכו על סגנון הג'אז או הבלוז.

אם החלטתם שאתם פשוט חייבים להקה להצלחת האירוע שלכם, תעשו קצת שיעורי בית לפני הזמנה. תצפו בכמה מההופעות של הלהקה ביוטיוב, למרות שתמיד עדיף להגיע לאירוע זה או אחר (בתיאום מראש כמובן) על מנת להתרשם ממגוון סגנונות של הלהקה, ומהדרך בו היא יכולה "לשלוט" בקהל. אל תתביישו לשאול האם ההרכב אותו אתם רואים כרגע, יהיה ההרכב שיופיע גם באירוע שלכם, כי לרב הלהקות יש מספר הרכבים. תאמו מראש גם את משך האירוע שלכם, ואת כל האלמנטים הטכניים, כגון תאורה והגברה הנחוצים ללהקה.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן